Dik Milli Plastik Pompalar

Affetti CGV-N dikey santrifüj, en iyi performansı ve tam bir güvenilirliği elde etmek için tasarlanmıştır. Kullanımı kolay olan bu serideki pompalar, maksimum dayanıklılığa sahip, yüksek kalınlıkta bileşenlerinde üretilen güçlü, kompakt yapıya sahiptir.
Gövde Bileşenleri :
Asit ve bazik çözeltilerin transferine uygun akışkan temasındaki parçalar, termoplastik (PP, PVDF, PE-UHMW) ve uygun elastomer malzemeden (EPDM, FPM, FEP, FFKM) O-ring olarak üretilmektedir. İç bilyalı yataklı elastik kaplin vasıtasıyla motora bağlanan pompa mili, PTFE CG ve Al2O3 (alümina) burçlar vasıtasıyla yönlendirilir; istek üzerine SiC-SiC'deki (silikyum karbür) alternatif kombinasyon mevcuttur.
CFV-N Vitrum line
Hafif ila şiddetli derecede aşındırıcı sıvılar için geliştirilmiştir ve zorlu çalışma koşullarına dayanabilir. Islanan tüm parçalar, aşınmaya ve -45°C (-50°F) ile 120°C (250°F) arasındaki şiddetli sıcaklıklara dayanması için güçlendirilmiş fiberglas malzemeden yapılmıştır.
CGV-S dirsekli pompa serisi, sıvıda bulunan aşındırıcı katı parçacıklardan veya kuru çalışmadan kaynaklanan şaft kılavuz burçlarında herhangi bir hasar riski olmadan çalışabilen dikey pompa talebini karşılamak üzere tasarlanmıştır; Korozyona dayanıklı plastik kaplı karbon çeliği 42CrMo4 pompa mili, konsol şeklinde monte edilmiş ve dökme demir ara adaptörde bulunan güçlü yataklar tarafından yönlendirilmiştir, motora elastik bir kaplin ile bağlanmıştır.
Gövde malzemesi :
Pompalanan akışkanla temas eden tüm parçalar termoplastik malzemeden (PP-PVDF-PEHD) yapılmıştır; mevcut sütun uzunluğu 500 ila 1500 mm arasında değişmektedir.

Copyright © BENDA 2014

Dikey Milli Santrifuj Pompa

Affetti Pumps s.r.l.
Via Pietro Maroncelli, 4
21053 Castellanza (Varese)
Italy
Tel. 0224 212 0051